Moc

Z Xhodon
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Lista rankingów Mocy znajduje się w górnym menu gry. W Xhodonie istnieją różnego rodzaju rankingi. Poniżej zostaną one dokładniej opisane.

Rankingi

Wszystkie punkty

Gracz

Ranking Graczy pokazuje, jakie miejsce zajmujesz w klasyfikacji: do tego zostają zliczone razem wszystkie punkty, które posiadasz. Jeśli po kliknięciu na nick obojętnie jakiego Maga, wchodzisz w jego profil i widzisz mały kompas obok jego nicka oznacza to, że ten gracz wspiera Xhodon finansowo. Literki w [] informują, do jakiej gildii należy dany Mag.

Gracz/Łącznie

Ta opcja jest widoczna, gdy masz uruchomione "Konto Magii", w tej statystyce jest pokazywana Twoje miejsce w rankingu ogólnym.

Magowie

Ranking Magów pokazuje, jakie miejsce zajmujesz w klasyfikacji: w tej statystyce liczy się poziom medytacji.

Magowie/Łącznie

Ta opcja jest widoczna, gdy masz uruchomione "Konto Magii", w tej statystyce jest pokazywana Twoje miejsce w rankingu ogólnym.

Najlepsze Gildie

Ranking gildii pokazuje wyniki wszystkich gildii Xhodonu. Twoja gildia jest w tym wypadku dla Ciebie widoczna poprzez pogrubienie czcionki. Gildie sortować można według osiągniętych punktów (Punkty) albo przeciętnej ilości punktów Magów (Przeciętna Magów).

Pałace

Największe Pałace

Ranking Pałacu pokazuje listę pałaców sortowanych według ilości punktów, co ułatwia orientację, jak daleko rozbudowany jest własny Pałac. Po kliknięciu na „Własną Pozycję” Twoje miejsce zostaje pogrubione w rankingu. Pod punktem „szukaj” możliwe jest szukanie Pałacu według jego nazwy.

Pałace/Łącznie

Ta opcja jest widoczna, gdy masz uruchomione "Konto Magii". Znajdziesz tu informację, jakie miejsce zajmują Twoje pałace w rankingu ogólnym.

Punkty Agresji

Wojownicze Gildie

Lista wojowniczych Gildii pokazuje całą ilość Punktów Doświadczenia, jakie zostały zdobyte przez wszystkich Bohaterów (Punkty). Możliwe jest pokazanie przeciętnej ilości punktów (Przeciętna Magów). Po kliknięciu na „Własną Pozycję” widzisz ją pogrubioną w rankingu.

Najbardziej Doświadczeni Bohaterowie

Ranking Bohaterów pokazuje Bohaterów sortowanych według ilości zdobytych Punktów Doświadczenia. Ranking ten umożliwia łatwą orientację, jaką pozycję zajmuje Twój bohater (Własna Pozycja). Pod punktem „szukaj” możliwe jest szukanie Bohatera według jego nazwy.

Bohaterowie/Łącznie

Ta opcja jest widoczna, gdy masz uruchomione "Konto Magii". Znajdziesz tu informację, na jakiej pozycji jest Twój bohater w rankingu ogólnym.

Artefakty

Bunkier-Gildie

Ta statystyka pokazuje gildie najdłużej broniącą Artefakty. Miejsce Twojej gildii zostanie pogrubione w rankingu.

Gildie Zbieraczy

Wchodząc w tą statystykę widzisz ile Artefaktów posiadają wszystkie gildie w grze. Miejsce Twojej Gildii zostanie pogrubione w rankingu


Ranking Różdżek

Ambitni Magowie

Lista pokazuje, kto i ile różdżek posiada. Różdżkę otrzymuje się za każde zwycięstwo w Rundzie Ligowej.

Ambitne Gildie

Ta lista pokazuje, która gildia i ile posiada Różdżek

Legenda

Kolor tła nazwy
Kolor tła wskazuje jakiego przekonania jest Mag (światło: złoto-żółty ; Ciemność: ciemno-czerwony)
Pogrubiona czcionka
Pogrubiony jest Twój nick, nazwa bohatera lub nazwa gildii (w zależności, którą statystykę przeglądasz)
Symbole
gwiazdka - pojawia się przy Twoim nicku, jeśli podskoczysz w rankingu, w ciągu godziny o 3 pozycje w górę.
korona - pojawia się przy Twoim nicku, jeśli jesteś pierwszy w lidze.
Kolor czcionki

Kolor czcionki wskazuje klasy graczy. Więcej na ten temat, znajdziesz w Systemie Klasowym.
W zależności od koloru:

Zielony → Z tym graczem możecie się atakować wzajemnie.
Niebieski → Ten gracz jest nieaktywny, możesz go atakować.
Czerwony → Z tym graczem nie możecie się wzajemnie atakować.

Budynki

Czym więcej surowców zostaje inwestowanych w budowę budynków, tym bardziej zwiększa się liczba punktów. 200 surowców daje 1 punkt. Mana nie dostarcza żadnych punktów. Dokładna ilość punktów składa się z poświęconych na nie surowców: Esencji Ziołowej, Kryształowych Odłamków, Kamieni i Złota.

Stworzenia

Każde żyjące Stworzenie daje pewną ilość punktów po jego wyprodukowaniu, natomiast gdy stworzenie ginie – Mag traci za nie punkty.

Punkty Doświadczenia

Magowie otrzymują też punkty, jakie zdobyli jego Bohaterowie.