Surowce

Z Xhodon
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Dzięki surowcom możliwa jest rozbudowa Twojego Imperium i szkolenie jednostek. W świecie Xhodona istnieje 5 pięć rożnego rodzaju surowców, które produkowane są przez różne budynki i pracujących w nich ludzi:

Esencja Kawałki Kryształu Odłamki Kamienia Złoto Mana
Esencja Kawałki Kryształu Kamień Złoto Mana

Esencja ziołowa

Esencja Zdobywasz ją w Zielarni. Z każdym poziomem rozbudowy Zielarni wzrasta ilość produkowanej co Klik esencji. Esencja potrzebna jest do stworzenia armii i do rozbudowy budynków na wyższe levele.

Kryształowe Odłamki

Kryształ Wydobywasz je w Kryształowej Grocie. Z każdym poziomem rozbudowy Groty wzrasta ilość produkowanych co Klika Odłamków Kryształu.

Kamień Mocy

Kamień Produkujesz go za pomocą Kamiennego Korzenia. Z każdym poziomem rozbudowy Korzenia wzrasta ilość produkowanych co Klik Kamieni Mocy.

Złoto

Złoto Zdobywasz je za pomocą Żywicy. Im więcej zaklęć budowy zostanie wypowiedzianych, tym więcej Złota zostanie wyprodukowane.

Mana

Mana Produkuje ją Drzewo Życia. Tylko posiadaczom Many możliwe jest wypowiadanie zaklęcia budowy. Im większy stopień rozbudowania tego Drzewa, tym szybciej są budowane budynki.

Zużycie Many uzależnione jest od czasu, który został wybrany przez Ciebie na budowę. Za pomocą regulatora czasu (górny żółty pasek w panelu przywoływania) możesz sam ustawić, ile Many ma zostać zużyte na budowę.

Mana jest jedynym surowcem, który nie może być transportowany miedzy pałacami za pomocą jednorożca. To ograniczenie można obejść za pomocą smoczego jaja. Wyprodukowane jajo może zostać przekazane w ręce bohatera, i wysłane za pomocą rozkazu "Wysłać Mana" do innego pałacu. Uwaga! Rozwiązanie jaja powoduje utratę użytych do jego budowy surowców i punktów!