Budynki

Z Xhodon
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Budynki możesz przywołać za pomocą zaklęć, wchodząc w Panel Przywoływania. Dzięki nim masz możliwość zwiększania produkcji surowców, szkolenia jednostek, tworzenia Bohaterów oraz rozbudowy struktur obronnych Pałacu.

Przywoływanie

Mana

Tak zwane przywoływanie jest inaczej nazywanie zaklinaniem bądź rzucaniem zaklęć. Dzięki temu jesteś w stanie budować w swojej osadzie nowe budynki i rozbudowywać już istniejące. W Panelu Przywoływania widnieje spis dostępnych budynków wraz z ilością surowców i Many potrzebną na ich budowę oraz pasek Many, który znajduje się na górze ekranu. Zwiększając obszar niebieskiego pola na pasku automatycznie zmniejszasz ilość Many, ale jednocześnie znacznie wydłużasz czas budowy. Im więcej żółtego koloru na pasku, tym więcej Many zostanie użyte do budowy, która tym samym trwać będzie krócej. W grze istnieją tylko 3 budynki, które mają ograniczony poziom rozbudowy-> Szalone Oko, Dziedziniec Pałacu i Studnia Wojny.

Natychmiastowe Przywoływanie

Liczba run Koszt many w %
1 100 %
3 50 %
6 25 %
9 12,5 %
... ...

Opcja natychmiastowego przywołania polega na wybudowaniu wybranego przez nas budynku bez konieczności czekania określonej liczby klików. W jednym kliku można natychmiast przywołać wiele budynków. Jeśli posiadamy odpowiednią liczbę surowców oraz run wybrany budynek jest natychmiast przywoływany. Ponadto zwiększając liczbę run wydanych na przywołanie zmniejszamy koszt many wydany na wybudowanie budynku, pozostałe wymagania co do przywołania budynku pozostają bez zmian.


Typy budynków Krasnal

Typy budynków Troll