Pałac

Z Xhodon
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Jako Pałac w Xhodonie rozumie się też miejsce, które otacza Twoje Drzewo Życia. Tutaj można podziwiać wywołane przez zaklęcia budynki. U stóp Drzewa Życia znajduje się ten właściwy Pałac z przepięknym dziedzińcem, gdzie przebywają Twoi Bohaterowie. W Dolinie można podziwiać inne stworzone budynki.

Pozycja

Pałac ma stałe koordynaty, które odczytać można bezpośrednio pod jego nazwą.

Inne Pałace

Każdy z graczy jest w stanie utworzyć większą ilość Pałaców. W ten sposób powiększasz Twoje terytorium i produkcję surowców.


Zakładanie nowych Pałaców

Aby założyć nowy Pałac, musisz posiadać odpowiednią ilość Smoczych Jaj, a następnie wydać rozkaz swojemu Bohaterowi „Zasadź Drzewo”.

Smocze Jaja

Ilość potrzebnych Jaj
Pałac Jajo
2 1
3 10
4 100
5 1000
+6 x10 poprzedniego.


Do założenia nowego Pałacu potrzebna jest pewna ilość Smoczych Jaj, które wyprodukować możesz w Hodowli po uprzednim spełnieniu odpowiednich warunków.

Uwaga: Wszyscy Bohaterowie, oprócz Pegaza, są zagrożeni ostrzałem z Kryształowej Katapulty, dlatego zaleca się właśnie jemu powierzyć to zadanie.

Pałace mogą zostać zaatakowane, np. w celu rabunku surowców. Pozostawione przez Bohatera Stworzenia, Kryształowe Katapulty i Bohaterowie z ich armią wojenną mogą stanąć w obronie Pałacu.

Budynki należące do kompleksu pałacowego nie mogą zostać zniszczone. Podczas ataku można stracić tylko stworzenia i surowce.