Liga

Z Xhodon
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Liga jest częścią systemu klasowego Xhodonu. Gracze rozdzielani się do Lig, gdzie toczą między sobą walki o zwycięstwo. Zawsze ten gracz, który zajmuje pierwszego i piętnastego dnia każdego miesiąca o pozycję 1. w rankingu, otrzyma za to osiągniecie nagrodę.

Przebieg

Ilość graczy w Ligach
Liga Gracze
1 - 10 10
11 - 20 20
21 - 30 30
31 - 40 40
41 - 50 50
51 - ... 60

1-go i 15-go dnia każdego miesiąca o godzinie 15:03 następuje wręczenie nagród zwycięzcom, a o godzinie 15:33 „Lista Mocy” zostaje na nowo podzielona.

Wygrywa ten gracz, który 1-go lub 15-go dnia danego miesiąca o godzinie 15:03 posiada najwięcej punktów.

W Ligach od numeru 1 do 10 gra 10 graczy, następnie występuje 10 Lig z 20 graczami, potem 10 Lig z 30 graczami, kolejne 10 z 40 graczami, na końcu 10 z 50 graczami. Od tego miejsca wszystkie dalsze Ligi mają po 60 graczy.

Po dokonaniu nowego podziału na Ligii rozgrywki zaczynają się od nowa.

Uczestnictwo

W momencie zameldowania się, następuje automatyczne przydzielenie do Ligi składającej się z 60 Magów, którzy zarejestrowali się w kolejności przed Tobą.

Menu Moc

W dziale „Moc” (u góry ekranu) znajduje się menu, po kliknięciu na które wyświetlają się informacje na temat poszczególnych Magów i ich Gildii. Widoczne są również wszystkie wyróżnienia poszczególnych graczy.

Wyróżnienia

Następujące wyróżnienia otrzymują Magowie za odpowiednią ilość zwycięstw Ligowych:

Jedno ZwycięstwoFelúndin śpiewają wtedy pieśń na cześć i chwałę tego Maga. Gdzie tylko się on pojawi, promieniuje od niego wielki urok mocy. Od tego momentu jego dusza jest nieśmiertelna, wypełniona magią drzewa i posiada specjalną różdżkę, dzięki której rozumie język smoków.

Dwa ZwycięstwaWołanie zostało usłyszane. Głęboko napełnia się własne serce. W tych drogocennych momentach dzięki tej magicznej różdżce zostaje przeniesiona moc Felúndian. Tylko ten, który posiada tą moc jest w stanie nawiązać z nimi kontakt w międzyświecie i słuchać ich śpiewu. Wiwat dla takiego znakomitego Maga.

Trzy ZwycięstwaŚwiatło gwiazd jest świadkiem tego, że dzięki temu znakomitemu Magowi promieniuje i iskrzy się jego okrycie za każdym wykonanym ruchem. Dzięki niemu promieniuje i iskrzy się jego płaszcz za każdym jego ruchem. W tym momencie jest on połączony sercem i mądrością z gwiazdami. Tylko ten, który posiada magiczną różdżkę, ma dar władania magią międzyświetlną.

Cztery ZwycięstwaCoś wielkiego i niepowtarzalnego mówi przez ten zamęt. Za pomocą tej magicznej różdżki widok na lustro rzeczywistości zostaje zasłonięty, a ukryty za tym czynem Mag może dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Każdy z jego towarzyszy i wrogów odczuwa pragnienie i zazdrość, kiedy widzą jego trofeum - różdżkę.

Pięć ZwycięstwWygląda to tak, jakby w około Maga kręciły się wszystkie planety. Jest centrum, jest środkiem. Magiczna różdżka z kulką na czubku znajdująca się w jego posiadaniu, umożliwia wejście i kierowanie myślami i uczuciami Stworzeń, przez co cały Xhodon może dostać się pod jego panowanie.

Sześć ZwycięstwMag wziął ogień ze swojej doliny i zamienił go w ”wiecznie trwająca” różdżkę. Jego serce jest proste i każdy po dotknięciu go staje się bezwolny w jego rekach. Rytm jego bijącego serca stwarza jedność z Matką Ziemią.

Nagrody

Za zajęcie jednego z trzech pierwszych miejsc w lidze przyznawane są nagrody w postaci setów ligowych, co przedstawia poniższa tabelka. (więcej na temat setów znajdziesz w Przedmioty → Zestawy Ligowe)
Rodzaj nagrody jest uzależniony od poziomu medytacji Maga.

Poziom maga Poziom przedmiotu Zestaw
0-3 1 Zestaw słońca
4-6 2 Zestaw złota
7-9 3 Zestaw krwi
10-12 4 Zestaw roślin
13-15 5 Zestaw wieczoru
16-18 6 Zestaw kamieni szlachetnych
19-21 7 Zestaw stron niebios