Obóz Warowny

Z Xhodon
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Obóz Warowny w każdym starciu może stać się potężnym orężem. Połączone w nim siły Bohaterów są bardziej efektywne niż jednego samotnego.

W Obozie Warownym łączą się siły kilku Bohaterów, dzięki czemu moc ataku jest o wiele większa niż w przypadku, gdy atakuje jeden Bohater.

Bojowy bonus Bohatera działa tylko na jednostki prowadzone bezpośrednio przez niego. Takie samo działanie na Stworzenia ma Bohater w Obozie Warownym, jednak procent odzyskiwanych jednostek w czasie obrony Bohatera wynosi tylko 25%.

Uwaga! Gdy Obóz Warowny zostanie założony w dolinie, a następnie zaatakowany to broni się tylko w poszczególnych symulacjach bojowych.


Utworzenie Obozu Warownego

Chcesz połączyć swoje siły z innymi Bohaterami i ich armią, a potem razem zaatakować? W takim wypadku musisz wybrać jednego ze swoich Bohaterów i kliknąć na opcję „Utworzyć Obóz Warowny (Wojenny)”. W chwili, kiedy Bohater dotrze na określone miejsce (koordynaty), zostanie tam utworzony Obóz Warowny, do którego mogą się dołączyć inni Bohaterowie. Kiedy Obóz „wyruszy” z miejsca na atak, znika możliwość przyłączania się do niego Bohaterów z armią.

Prowadzenie Obozu Warownego

Wszystkie rozkazy związane z Obozem Warowny koordynowane są tylko przez jego Przywódcę, czyli osobę, która założyła Obóz. Przekazane przez niego rozkazy działają na wszystkich Bohaterów w obozie. Zjednoczeni stoją w obronie i ataku. Ustawienia obrony Bohatera głównodowodzącego są automatyczne przypisywane wszystkim pozostałym. Jedynie na później przydzielonych Bohaterów ta reguła nie działa.

Głównodowodzący Mag może też w każdym momencie usuwać Bohaterów z Obozu Wojennego.

Dołączenie się do Obozu

Przez wybranie koordynatów, na których znajduje się Obóz Warowny i wydaniu Twojemu Bohaterowi rozkazu „Obozować ”sprawiasz, że przyłączy się on do Obozu i stanie częścią jego armi. Teraz przywódca wraz z Twoim Bohaterem (i/lub innymi Bohaterami) może ruszyć do boju albo zaatakować z zasadzki. Możliwe jest też łączenie Obozów Warownego.

Jak opuścić Obóz?

Żeby opuścić Obóz Warowny Bohater musi tylko otrzymać rozkaz od swojego Maga, wtedy ponownie rusza swoją ścieżką na własną rękę.